Nasıl çalışır?

how your website works

Kişisel sitenizi yaratmak ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Nasıl mı?

  • Öncelikle bir web site, blog ya da online mağaza yaratın.
  • İstediğiniz gibi görünmesi için düzenlemeler yapın.
  • Sitenizi başkalarıyla da paylaşın.
  • Hiçbir web tasarım eğitimine ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde web sitenize sahip olabilirsiniz.Smiley - easy use of SimpleSite's service

SimpleSite Kullanmak Sayı Saymak Kadar Kolay!

Biz SimpleSite ekibi olarak herkesin internetin inanılmaz potansiyelini tatmasını arzu ediyoruz. Eğer kişisel bir web sitesi, blog ya da online mağaza açmak istiyorsanız, sizin için en uygun ve en kolay yöntemi sunmaktayız. Üstelik sadece birkaç dakika içerisinde aktif bir site sahibi olabilirsiniz!

SimpleSite’ı benzersiz bir servis yapan, bir yandan yeni bir site açma sürecini olabildiğince hızlı ve kolay hale getirirken, diğer yandan siteniz üzerinde tam kontrol sağlamanıza yardımcı olmasıdır. Ne tarz bir site istediğinizi kendiniz seçerek, tasarımını yol gösterici siharbazımız ile düzenleyip ardından son bilgilerinizi girerek sitenize sahip olabilirsiniz. Bu size istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir sitenin kapılarını açmakta!

Hearts -our users love SimpleSite

Kimler SimpleSite’ı çok sevecek

Çözümümüz profesyonel web tasarımcıları için değil, internette kendine ait küçük bir köşe oluşturmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirilmiştir. Amacımız herkesin kullanabileceği bir web site oluşturma servisi yaratmaktır. Tasarımcı, web geliştirici ya da webmaster ihtiyacı olmadan!

Mükemmel web site tasarımları ile işinizi, hobinizi, sosyal kulübünüzü, blogunuzu ya da yeteneklerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun ailenizin ve arkadaşlarınızın videolarınızı, fotoğraflarınızı ve de mesajlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz! Servisimizle tüm bunlara ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Web sitenizin amacına özel olarak tasarlanmış benzersiz çeşitli tasarımlar da sunmaktayız.

Tools - within minutes you can have your own website

SimpleSite’a Başlarken

Sergilemek ya da paylaşmak istediğiniz harika fotoğraflarınız mı var? Bir fotoğraf albümü yaratarak ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. Anlatacak bir hikayeniz mi var? Bir blog yaratarak hemen yazmaya başlayabilirisiniz. Ayrıca ürün resim ve açıklamaları ile bir mağaza kurabilir, ücret ya da servis bilgilerini listeleyebilir, ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

SimpleSite adım adım site kurucusu ile herkesin kullanabileceği bir servis sunuyor. Profesyonel ya da kişisel, sadece birkaç kolay adımda kendi kişisel sitenizi yaratabilirsiniz. Hemen başlayın.