10,000'den fazla kullanıcınız mı var? Kendi web sitelerinin hayalini mi kuruyorlar? Kendi web sitelerini oluşturmaları ve oturum açtıklarında kârlardan yararlanmaları için mükemmel ve basit bir araç sunun.

SimpleSite ortaklık programı sayesinde kendiniz bir araç oluşturma zorunda olmadan müşterilerinize katma değer sunabilirsiniz. Müşterilerinizin takdir edeceği kapsamlı ve ilgili ürünlere sahibiz. Kullanıcılarınızdan biri her oturum açtığında, size bir bulan kişi bonusu gönderiyoruz. İşte bu kadar basit.

1

Ortak Olun

Sayfanın en altındaki formu doldurun.
2

Tanıtın.

Kullanışlı aracınızı tanıtmak için tüm kanallarınızı kullanın.
3

Para kazanın

Bir kullanıcı her oturum açtığında 70 TL ila 100 TL kâr elde edin.

Neler gerek?

Ortak olmak için, ayda 10,000'den fazla okuyucuya sahip bir derginin, yayının, web sitesinin ya da benzer bir öğenin medya haklarına sahip olmanız gereklidir. Kullanıcı tabanınız dikkate değer miktardaysa, ortaklığa daha da değer katarak markanız ile birlikte bir beyaz etiket sürümü oluşturabiliriz.

Nasıl çalışır?

Kopya, grafik ve afişler gibi tanıtım materyallerini içeren tam bir PR ve pazarlama paketi alacaksınız. Ayrıca, ortaklıktan en üst düzeyde yararlanmak için önerilerle birlikte diğer iş birliklerine dayalı bir fikir kataloğu da oluşturduk.

Benim SORUMLULUĞUM nedir?

Çözüm geliştirdiğinizde ortaklıktan para kazanırsınız. Hiçbir şey yapmazsanız herhangi bir şey almazsınız, ancak sizden herhangi bir ücret de alınmaz. Ortaklıktan en üst düzeyde yararlanmak istiyorsanız, yalnızca fikir kataloğunu izleyin ve tanıtım materyallerini kullanın. Bunların ne kadarını yapacağınız tamamen size bağlıdır.

Ne kazanırım?

Kullanıcılarınızın ortaklığımız üzerinden gerçekleştireceği her SimpleSite abonelik işleminde 70 TL ila 100 TL arasında para kazanırsınız. Beyaz etiket sürümünü alırsanız, logonuzu kullanıcının web sitesinde görüntüleyeceğimiz için ücretsiz reklam da yapmış olursunuz.

Bu işin potansiyeli nedir?

Potansiyel çok fazladır. Yalnızca İskandinavya'da Jubii, Spray, QXL ve Trendsales gibi büyük medya firmaları ve köpek siteleri ve evlilik dergileri gibi daha küçük firmalarla birlikte 250 farklı ortaklığımız vardır. Bir ortak, medya boyutuna ve ortak teminat düzeyine göre normalde 350 TL ila 3.500 TL arası kazanabilir.

Nereden başlamalıyım?

Aşağıdaki formu doldurun ve ardından olabildiğince hızlı bir şekilde sizinle iletişim kuracağız. Ortaklık anlaşmasına varıldıktan sonra bir hafta içince hazır ve çalışıyor olacaksınız.

BIZE BAŞVURUN