Web siteniz, hesabınız, ücretsiz deneme süreniz ya da ödemeleriniz ile ilgili sorulara yanıt bulun.

1. Herkes SimpleSite için 30 günlük ÜCRETSİZ Deneme Aboneliğinden yararlanabilir mi ?
Evet. İsteyen herkes 30 günlük Ücretsiz Deneme aboneliğinden yararlanabilir. Ücretsiz deneme süresi sonunda, bir SimpleSite aboneliği satın almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

2. SimpleSite aboneliği ücreti ne kadar?
Üç aylık ya da bir yıllık çeşitli SimpleSite abonelikleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Abonelik fiyatları şu şekildedir:

Bir ay $12.00
Üç aylık $31.00
Bir yıllık $99.95

Eğer bir alan adı alırsanız, web sitenizin fiyatları:

1 aylık: $14.00
3 aylık: $36.00
1 yıllık: $119.95

3. SimpleSite aboneliğime neler dahil?
SimpleSite aboneliğiniz 40 web sayfalı ve fotoğraf albümlü bir web sitesi içerir. Web sitesi, 40 sayfaya dağıtabileceğiniz toplam 300 fotoğraf ve 10 video dakikası için yeterli alana sahiptir. Tüm işlevlere ve temalar, şablonlar, ziyaretçi defterleri ve konuşma balonları gibi fotoğraf özellikleri dahil olmak üzere tüm SimpleSite özelliklerine tam erişim elde edersiniz.

4. Ya web sitemde daha fazla sayfa ya da fotoğraf istersem?
Web siteniz için her zaman 20 ekstra web sayfası, 200 ekstra fotoğraf ve 20 ekstra video dakikası içeren bir ekstra paket satın alabilirsiniz. Çoğu kullanıcımız için temel paket yeterlidir, çünkü sürekli olarak sayfa, fotoğraf ve videoları SimpleSite web sitenize ekler ve silersiniz. 20 ekstra sayfa, 200 ekstra fotoğraf ve 20 ekstra video dakikası satın almak isterseniz 3 ay için ödeyeceğiniz ekstra tutar sadece 3 ay için $35.00 ekstra sayfalar, resimler ve video saniyeleri dahil.'dir.

5. Aboneliğimi yenilemek istiyorum.

SimpleSite abonelik sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

6. Deneme aboneliğim sone erdiğinde ne olur?
Deneme süreniz sırasında ek hizmetler satın almadıysanız, ücretsiz deneme aboneliğiniz otomatik olarak sona erer. Ardından abone olarak devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Aboneliğe devam etmek İSTEMEZSENİZ, web sitenizi sileriz. Bunun ardından sayfalarınız hiçbiri Internet üzerinde görüntülenmez. Ancak aboneliğiniz bittikten sonra üç ay boyunca web sitenizi kaydederiz.

Aboneliğinize devam etmek isterseniz, oturum açın ve bir abonelik seçeneğini belirtin.

7. Ücretli aboneliğim sona erdiğinde ne olur?
Genellikle SimpleSite Ödeme Servisi yoluyla sitenizi otomatik olarak yenileriz. Aboneliğinizi yenilemek istemezseniz, müşteri hizmetlerinden 14 gün içinde içinde para iadesi talep edebilir ve sitenizi silebilirsiniz.

Aboneliğinizi otomatik olarak yenileyemezsek,yenilme ödemesini nasıl yapacağınız ile ilgili yönergeler içeren bir e-posta ile size haber vereceğiz.

8. Aboneliğimi nasıl yenilerim?
Normal kullanıcı adı ve parolanız ile oturum açın. "Aboneliğiniz" menü öğesinin altında, "Aboneliğimi yenile" seçeneğini tıklayın.

Eğer SimpleSite Ödeme Servisine kayıtlı olduğunuz gözüküyorsa, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.

9. Ücretli aboneliğimi yenilemek istemezsem ne olur?
Ücretli aboneliğinizi yenilemek istemiyorsanız, sitenizde oturum açın ve ilk önce "Sil" ve ardından "Web sitesini kapat" öğesini tıklayın. Bunun ardından web siteniz silinecek ve yenileme işlemleriniz engellenecektir.

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir ve artık web sitesi istemediğinizi bildirebilirsiniz. Sayfanızı sileriz ve ilerideki tüm abonelik yenileme ödemelerinizi durdururuz.

Son zamanlarda SimpleSite Ödeme Hizmeti ile otomatik ödeme yaptıysanız ve aboneliğinizi yenilemek istemiyorsanız, müşteri hizmetleriyle iletişim kurun.

10. Peki web sitesi alan adı ve e-posta hesabı ne olacak?
SimpleSite web sitesinde, kişisel web sitesi alan adınızı almak çok kolaydır.

SimpleSite siteniz, adınız.SimpleSite.com yerine www.adınız.com şeklinde olacaktır. Ayrıca, kendi web sitesi adınız ile beş adete kadar kişisel e-posta adresi için kaydolabilirsiniz.

11. SimpleSite aboneliği için nasıl ödeme yapabilirim?
SimpleSite aboneliği için ödemelerinizi www.SimpleSite.com.tr adresine giderek online olarak gerçekleştirebilirsiniz. SimpleSite.com.tr, online ödemeler için güvenli ödeme sistemleri sunmaktadır.

12. Ödeme yaptım, ancak SimpleSite web sitem çevrimiçi değil. Neden?
Ödeme kaydınızı henüz yapmamış olabiliriz. Ödemeniz sorun ya da hata mesajı olmadan işleme alındıysa ve SimpleSite web siteniz çevrimiçi değilse, lütfen musterihizmetleri@simplesite.com.tr adresine e-posta göndererek SimpleSite Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurun.

Tüm e-postalara 24 saat içinde yanıt vermeye çalışıyoruz. Lütfen, Şart ve Koşullarımızda belirtilen şekilde içerik gereksinimlerini karşılamadığı için SimpleSite web sitenizi kapatmış olabileceğimizi unutmayın.

Şart ve Koşullarımızı okumak için burayı tıklayın.

13. Web sitemi kapatıp tamamen silebilir miyim?
Evet, SimpleSite web sitenizi istediğiniz zaman kendiniz kapatıp silebilirsiniz. Sadece kullanıcı adı ve parolanızla oturum açın. Abonelik sayfasının sağ tarafında, SimpleSite web sitenizi hemen kapatmak için tıklatmanız gereken kırmızı "Web sitesini sil" yazılı sarı bir kutu göreceksiniz.

14. Web sitem artık çevrimiçi değil. Neden?
Muhtemelen aboneliğinizi yenilememişsinizdir ya da ödemenizi daha kaydetmemişizdir. Aboneliğinizi yenilediyseniz ve en az 24 saat önce ödeme yaptıysanız, musterihizmetleri@simplesite.com.tr adresine bir e-posta göndererek SimpleSite müşteri hizmetleri ile iletişim kurun.

15. Aboneliğimin sona erme tarihinden önce yenileme işlemi için ne kadar zamanım var?
İstediğiniz zaman oturum açıp aboneliğinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Ne kadar gününüz kaldığını da görebilirsiniz. Geçerli aboneliğiniz sona ermeden en az 24 saat önce aboneliğinizi yenilemenizi öneririz. Yeni abonelik süresini geçerli aboneliğinizde kalan gün sayısına ekleyeceğiz.

16. Geç ödeme yaparsam ne olur?
Web siteniz aboneliğinizin sona erme tarihinden sonra kapanacaktır. Ancak 90 gün içince Site Editorünü kullanarak web sayfalarınızda oturum açabilir ve yeni bir abonelik satın alabilirsiniz, böylece web sitenizi yeniden etkinleştirebilirsiniz. Aboneliğiniz sona erdikten sonra web sitenizin tamamını 90 gün boyunca sakladığımız için bunu yapabilirsiniz. 90 gün içinde oturum açıp SimpleSite aboneliğinizi yenilerseniz web sitenizi yeniden etkinleştirebilirsiniz.

17. SimpleSite hediye çekim var. Nasıl kullanabilirim?
SimpleSite hediye çeki aldıysanız ve kendi web sitenizi yapmak için kullanmak istiyorsanız, yönergeleri izlemek üzere bu bağlantıyı tıklayın:

SimpleSite hediye çekinizi kullanmak için burayı tıklayın.

18. Geçerli aboneliğimi bir hediye çeki ile yenileyebilir miyim?
Evet, aldığınız SimpleSite hediye çeki söz konusu seçeneğe sahipse yenileyebilirsiniz. Hediye çekiniz söz konusu seçeneğe sahipse, kullanıcı adı ve parolanız ile oturum açtıktan sonra, "Mağaza ve Hediye" bölümünde "Hediye çeki ile yenile" düğmesini göreceksiniz. Hediye çeki numaranızı ya da kodunuzu girmek için bu düğmeyi tıklayın.

19. SimpleSite.com.tr deneme aboneliklerine ve abonelik satın alımlarına ilişkin Şart ve Koşullar nelerdir?
Şart ve Koşullarımızı okumak için burayı tıklayın.

SimpleSite genel kullanımı ile ilgili sorular.

1. Herkes SimpleSite web sitemi görebilir mi?
Evet ve hayır. Web sitenizin parola koruması YOKTUR. Yani, web sitenizi ziyaret etmek için bir e-posta daveti alan herkes web sitenizi görebilecektir. Genel olarak bağlantı adresinizi bilen kişiler web sitenizi bulabilecektir. Bu nedenle web sayfalarınıza koyduğunuz içerikler konusunda dikkatli olmanızı öneririz. Gizli, saldırgan ya da herkesin görüntüleyebilmesi için uygun olmayan içerikleri sitenize koymaktan sakının. Diğer kişiler, web sitelerin dizinlerini indeksleyen Google ya da Yahoo gibi arama motorlarını kullanarak sayfanızı bulabilir.

2. SimpleSite fotoğraflarımı kaydediyor mu?
Evet, ancak bilgisayarınızdaki fotoğraflara göre farklı boyutta ve biçimde kaydediyoruz. Sitenizi ziyaret edenlerin indirme süresini olabildiğince kısa tutmak için fotoğrafları küçültüyoruz.
Bu nedenle, SimpleSite web sitesini bilgisayarınızdan sileceğiniz fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz bir yer olarak görmeyin. SimpleSite fotoğraflarınızın saklanacağı değil, gösterileceği bir yerdir.

Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflar, fotoğraflarınızı bastırmak için kullandığınız negatifler gibi orijinallerdir ve SimpleSite web sitenizdeki fotoğraflar ise baskılarınızdır, eğer SimpleSite web sitenize bir şey olursa, orijinal fotoğraflarınız yine bilgisayarınızda olacaktır.

3. Web sitemde reklam olacak mı?
Web sitenizde reklam, açılır kutular ya da sponsor ilanları bulunmaz. Bu nedenle SimpleSite kullanımı için yıllık ufak bir ücret alıyoruz.

4. Deneme sürem sona erdikten sonra SimpleSite web sitemi devam ettirmek için neden ödeme yapmalıyım?
SimpleSite ile yapılan web sitelerinin reklam, açılır kutu ya da sponsor ilanları içermemesi gerektiğine karar verdik. Bu nedenle SimpleSite kullanımı için yıllık ufak bir ücret alıyoruz.

5. SimpleSite haber bültenini almadım. Neden?
E-posta adresinizin geçerli ve doğru olduğundan emin olun. Bunu, oturum açtıktan sonra "Aboneliğiniz" öğesini tıklayarak yapabilirsiniz. Aboneliğiniz sayfasında, SimpleSite.com.tr kaydı sırasında verdiğiniz bilgileri inceleyin ve düzenleyin.

6. SimpleSite web sitem için kendi şablonlarımı yapabilir miyim?
Hayır, şu anda yapılamamaktadır. Yalnızca SimpleSite.com.tr tarafından sunulan şablonları kullanabilirsiniz. Gelecekte kendi şablonunuzu oluşturma özelliğini de sunabiliriz.

7. Parolamı unuttum. Ne yapmam gerekir?
Kullanıcı adınızı bize verdikten sonra parolanızı size e-posta ile size yollayacağız. Parolanızı e-posta ile almak için burayı tıklayın.

8. Web sitemin Internet üzerindeki adresi nedir ya da ne olacak?
SimpleSite web sitesine kayıt olduğunuzda, bir kullanıcı adı ve parola vermenizi isteriz. Kullanıcı adınız aynı zamanda web sitenizin de adıdır.

Örneğin, “Ece” kullanıcı adını seçerseniz,
web sitenizin adresi ece.SimpleSite.com olacaktır

9. Birden fazla SimpleSite web sitesi satın alırsam indirim elde eder miyim?
Hayır; abonelik ücreti oldukça düşüktür, bu nedenle indirim sunamıyoruz.

10. SimpleSite web sitemin adını değiştirebilir miyim?
SimpleSite web sitenizin adını değiştirebilirsiniz. Örneğin, ece.SimpleSite.com adresinizi yilmaz.SimpleSite.com olarak değiştirebilirsiniz.

Unutmayın: Web sitesi adınızı değiştirdiğinizde, oturum açmak için yeni adı yeni kullanıcı adınız olarak kullanacaksınız. Değiştirme işlemini oturum açtığınızda "Aboneliğiniz" seçeneği altında gerçekleştirebilirsiniz.

11. Kimsenin görmemesi için aboneliğimi iptal etmek ve SimpleSite web, sitemi silmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
İstediğiniz zaman SimpleSite web sitenizi iptal edebilir ve silebilirsiniz. Sadece kullanıcı adı ve parolanızla oturum açın. "Aboneliğiniz" seçeneğini tıklayın ve ardından "Aboneliği iptal edin ve web sitesini silin" öğesini tıklayın. Not: Aboneliğinizin kalan süresini ya da miktarını geri vermeyiz.

12. Fotoğraflarımın boyutunu değiştirebilir miyim?
Hayır, fotoğrafların boyutu seçtiğiniz web sayfası şablonu tarafından otomatik olarak ayarlanır.

13. Ziyaretçi defterimdeki girdileri düzenleyebilir ve silebilir miyim?
Evet, SimpleSite.com.tr oturumunuzu açın ve ziyaretçi defteriniz için "Düzenle" düğmesini tıklayın. Burada tüm ziyaretçi defteri girdilerini görebilir ve istemediğiniz girdileri silebilirsiniz.

14. SimpleSite web sitemi ticari amaçlar için kullanabilir miyim?
Evet, sayfalarınızın asıl içeriği genel Şart ve Koşullarımıza uygun olduğu sürece SimpleSite web sitenizi ticari amaçlar için kullanabilirsiniz. Not: Web sitesi sahiplerinin SimpleSite web sitelerini ya da SimpleSite web sitesi adlarını başka kişilere satmalarına izin verilmemektedir.

Sorularınıza cevap bulamadınız mı?

Müşteri hizmetlerine e-posta gönderin: musterihizmetleri@simplesite.com.tr

Not: Bir SimpleSite kullanıcısıysanız, lütfen e-postanıza
SimpleSite web sitesi adresinizi ekleyin.